ЗОЛОТІ БРАСЛЕТИ З НАТУРАЛЬНИМ КАМІННЯМ

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)
Тільки ексклюзивні товари

Тільки ексклюзивні товари

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Турбота про кожного клієнта

Турбота про кожного клієнта

Після продажна підтримка і гарантії

Після продажна підтримка і гарантії

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Найбільш популярний та поширений матеріал для ювелірних виробів – це золото. Основні характеристики:

  • Міцність
  • Легка обробка
  • Довговічність

Вже багато тисячоліть уподобання людей не змінюються і цей матеріал залишається топовим для виготовлення прикрас у всьому світі. Ювелірні вироби із золота виглядають розкішно, надають шику власнику. Серед різноманіття коштовностей, що виготовляються з даного матеріалу, можна назвати золоті браслети. Купити золотий браслет з натуральним камінням можна як в онлайн магазинах, так і здійснити офлайн покупку.

Історія появи золотого браслета

Під браслетом, зазвичай розуміють, прикраса, яка має кільцеподібну форму, може бути як зімкнутою, так і розімкнутою. Історично браслети виготовляли із різних матеріалів – кістку, камінь, срібло, золото.

Саме слово «браслет» має французьке коріння й у перекладі означає зап'ястя. Це можна пояснити тим, що браслети носили на зап'ястях.

Браслети, які виготовляють із дорогоцінних металів, відомі історикам давно. Ще за часів скіфів у ході були браслети у вигляді змійки, які були виконані у бездоганній техніці. У Середньовічній Європі були потрібні браслети, які інкрустувалися різними натуральними каменями - бірюза, топаз, перли, діамант. Дещо пізніше в моду входять браслети з білого золота, активно застосовуються різні самоцвіти.

Причини популярності золотих браслетів

Ця прикраса подобається і чоловікам, і жінкам. Різні виробники пропонують вироби з дорогоцінних матеріалів, з використанням каміння та без, найрізноманітнішої форми. Проте все ж таки найходовіша модель - це браслет із золота, який можна купити золотий браслет з натуральним камінням у Кременчуці.

Купують золотий браслет з натуральним камінням, як правило, особи, які бажають виділитися на тлі інших, показати свою індивідуальність, неповторний смак. Такий браслет щось більше, ніж прикраса, він стає невід'ємним атрибутом статусу, ознаки матеріальної забезпеченості. Купити золотий браслет з натуральним камінням в Україні легко, необхідно задати відповідний запит у браузері і вибрати виробника, що сподобався.

Браслет, виготовлений із золота, створений для доповнення жіночого образу, демонстрації краси зап'ястя. Стосовно чоловіка – охарактеризує його статус, імідж та смак.

Універсальність - ще одна перевага золотого браслета з натуральним камінням. Вибраний вид плетіння дозволить його власнику використовувати прикрасу як на світському заході, так і діловій зустрічі.

Ціна золотого браслета з натуральним камінням

Даний показник залежить від безлічі факторів:

  • Проба ювелірного виробу, тобто кількість дорогоцінного металу в сплаві (золото в чистому вигляді не використовується при виготовленні прикрас)
  • Маса прикраси – чим більша вага, тим ціна вища
  • прикраси (довжина) – принцип такий самий як з масою

виробу

Розмір

.