ЖОРСТКІ ЗОЛОТІ БРАСЛЕТИ

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)
Тільки ексклюзивні товари

Тільки ексклюзивні товари

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Турбота про кожного клієнта

Турбота про кожного клієнта

Після продажна підтримка і гарантії

Після продажна підтримка і гарантії

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Золото - вічний дорогоцінний метал, популярність якого не слабшає з роками. Людство вже кілька тисячоліть активно застосовує його для виготовлення ювелірних прикрас. Ювелірні вироби із золота виглядають розкішно, надають шику власнику, підтверджують його статус. Серед різноманіття коштовностей, що виготовляються з даного матеріалу, можна назвати золоті браслети. Купити золотий браслет жорсткий можна як онлайн, так і зробити офлайн покупку.

Види золотих браслетів

Залежно від ступеня жорсткості браслети поділяють на дві групи:

  • Жорсткі 
  • М'які.

Під жорсткими золотими браслетами розуміють ювелірні прикраси, що мають негнучку конструкцію, яка охоплює три чверті зап'ястя.

Дані вироби мають такі підвиди:

  • Пружні – це кільце, яке розімкнене.
  • Шарнірні – складаються із двох половинок, які з'єднують спеціальним шарніром.
  • Замкнуті – не розмикаються, виготовляються з одного або кількох кілець.

Купити золотий жорсткий браслет у Кременчуці, можна у нашому Інтернет-магазині Medallione. Головне визначитись із підвидом зазначеної прикраси.

Особливості жорстких золотих браслетів

Масивність – це означає, що вони фіксуються на руці, не розірвуться, не спадуть з руки.

Можливість використовувати при виготовленні кручену форму, яка вигідно відрізняє цю прикрасу та виділяє на тлі класичних варіантів.

Відсутність дорогоцінного каміння не здешевлює виріб, а навпаки надає шарму та краси. Якщо це прикраса для жінки, її образ буде доповнений витонченістю і чарівністю.

Використовуючи ці переваги, вибір на користь золотого твердого браслета стає очевидним. Купити золотий браслет жорсткий в Україні проста процедура, яка зводиться всього лише до створення відповідного запиту в браузері і вибору виробника, що сподобався.

Ціна золотого жорсткого браслета

Цей показник залежить від безлічі факторів:

  • Проба ювелірного виробу, тобто, скільки дорогоцінного металу в сплаві (золото в чистому вигляді не використовується при виготовленні прикрас)
  • Вага прикраси – чим більша маса, тим ціна вища
  • Підвиду жорсткого браслета
  • Розмір прикраси (довжина) – принцип такий самий як і з масою виробу
  • Виробника або бренду ювелірної прикраси.

Як вибрати золотий браслет

Визначаємо цілі, для яких купується браслет – повсякденне носіння або святковий захід. Від цього вибору залежатиме масивність виробу. Щодня підходять більш тонкі прикраси. Середня товщина браслета є ідеальною для всіх типів людей. Масивні вироби не тільки світський варіант, але ще й більш підходяща модель для представниць з великими руками.

Важливе розташування браслета на руці. Повинно бути вільним, для твердих браслетів плюс 1-1,5 см до зап'ястя, але забезпечити фіксацію на руці, неможливість випадкового падіння. Перевіряйте пробу виробу та наявність шорсткостей, яких не повинно бути.

Жорсткі золоті браслети ідеальні для легких нарядів із тонких тканин. Можливе їх виготовлення у якомусь національному стилі або прикраса камінням. Однак для офісної роботи це не зовсім відповідний варіант.