ЗОЛОТІ БРАСЛЕТИ

Показано з 1 по 15 із 40 (всього 3 сторінок)
Тільки ексклюзивні товари

Тільки ексклюзивні товари

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Турбота про кожного клієнта

Турбота про кожного клієнта

Після продажна підтримка і гарантії

Після продажна підтримка і гарантії

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Безпрограшним подарунком для жінки завжди буде ювелірна прикраса з цікавим та незвичайним дизайном. Ювелірні прикраси додадуть будь-якому образу солідності та вишуканості, особливо якщо вибір впав на прикраси з натуральним камінням. Золоті браслети давно стали повсякденним аксесуаром. Купити золоті браслети в Україні можна в ювелірному салоні Medallione, з широким асортиментом, що постійно зростає, можна ознайомитись у каталозі наданому на сайті. У каталозі представлені всі моделі золотих браслетів. З моделями, що найбільш сподобалися, можна ознайомитися наживо в магазині.

Перед тим, як підібрати та купити золотий браслет в Україні, слід знати основні відмінності у даній категорії прикрас.

- тип золота (біле, червоне, жовте)

- каучуковий браслет із золотими вставками

- тип каменю (діамант, сапфір, цирконій)

- бажаний розмір браслети

- розмір та вага каменю

- дизайн, кількість та спосіб розміщення каміння

Кожна представлена ​​в каталозі модель має детальний опис всіх технічних характеристик золотого браслета. Матеріали, розмір і вага виробу, а також для якого випадку браслет краще прикрасить зап'ястя. Каталог розроблений дуже зручно та доповнений яскравими, якісними фотографіями виробів, що допоможе зробити правильний вибір навіть віддалено та при цьому заощадити час та гроші. Ціни на вироби вас приємно здивують, а якість не залишить байдужим навіть найдосвідченіших цінителів. 

Серед дизайну золотих браслетів, які легко купити у Кременчуці, як через даний каталог, так і у фірмовому магазині, багато класичних та прогресивних, модних моделей під будь-який смак та гаманець. Браслети із золота завжди залишаються оригінальними та елегантними прикрасами. Наявність прямих поставок безпосередньо від перевірених виробників прикрас робить асортимент дуже багатим. Відсутність ланцюжків постачальників дозволяє знизити ціни на золоті браслети і одночасно підтримувати і контролювати високу якість ювелірних виробів. Тільки в даному каталозі можна підібрати ексклюзивний золотий браслет без сумніву в якості товару та його ціні.

Велика кількість покупців робить вибір на користь золотих браслетів із натуральним камінням. Така прикраса точно підкреслить смак власника та цінність ювелірного виробу. Також у каталозі представлені найсучасніші моделі - каучукові браслети із золотими вставками, вони добре підходять молодим особам і молодим людям, щоб підкреслити їх стиль і достаток. А класичні моделі золотих браслетів чудово доповнять образ та зроблять будь-яку жінку розкішною. Об'ємні браслети у вигляді товстого ланцюжка із комбінації білого та червоного золота доповнять чоловічий образ.

Всі браслети виготовлені професійно з високоякісних, природних матеріалів та натурального каміння, навіть найменші з яких будуть красиво грати на світлі та привертати увагу. Кожен із представлених золотих браслетів є унікальним і тонким витвором ювелірного мистецтва і довго радуватиме його власника своїм блиском і красою.