ХРЕСТИКИ

Золотий хрестик 10741
Золотий хрестик 11536
Золотий хрестик 11854
Золотий хрестик 11857
Золотий хрестик 11897
Золотий хрестик 12124
Золотий хрестик 12129
Золотий хрестик 12130
Золотий хрестик 12132
Золотий хрестик 12135
Золотий хрестик 12136
Золотий хрестик 12141
Золотий хрестик 12144
Золотий хрестик 13158
Золотий хрестик 13164
Показано з 1 по 15 із 85 (всього 6 сторінок)
Тільки ексклюзивні товари

Тільки ексклюзивні товари

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Турбота про кожного клієнта

Турбота про кожного клієнта

Після продажна підтримка і гарантії

Після продажна підтримка і гарантії

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Хрестик в Україні — одне з найпопулярніших прикрас, через те, що головними релігіями серед українців є православ'я і греко-католицизм. Купити хрестик можна не тільки для таїнства хрещення, а й на подарунок дорогій людині. 

Хрести бувають православними та католицькими. Католицький хрест – чотирикінцевий, він може бути і з розп'яттям і без, на табличці над головою Ісуса написано INRI. Православний хрест – шести або восьмикінцевий, завжди з розп'яттям, над головою Ісуса на табличці написано INNI. 

Як купити хрестик в інтернеті

Купити хрестик в Україні дуже зручно на сайті "Medallione". Тут ви зможете підібрати будь-яку прикрасу за смаком, а завдяки якісним фотографіям ви зможете порівняти та вибрати те, що підійде виключно для вас. Також ви зможете з легкістю підібрати найзручнішу для вас ціну. 

Ось які різновиди хрестиків представлені на цьому сайті:

  • Хрестики для хрестин. Підбирати хрестик для обряду хрещення потрібно особливо ретельно. Щоб цей обряд став для дитини джерелом енергії, радості, добра та життєвих сил, хрестик має бути обраний правильно. Вибрати та купити золотий хрестик на хрестини найпростіше з магазином Gold.ua завдяки докладному каталогу та великому вибору виробів (більше 100 видів).
  • Ювелірні жіночі хрестики із золота та хрестики для чоловіків. Витончені жіночі та великі чоловічі, прикрашені дорогоцінними вставками та без каміння – ці вироби стануть цінним подарунком як для себе, так і для друзів, рідних та близьких.
  • Ажурні хрестики. Вони можуть бути як лаконічними, так і шикарними, з камінням, вставками та завитками. Подобаються дівчатам. Який би ви не вибрали хрестик: з діамантами чи фіанітами чи із зображенням розп'яття – він стане надійним оберегом.

Для кожного є найоптимальніша модель. Наприклад, дитині чудово підійдуть маленькі, легкі моделі з округлими закінченнями (щоб дитина не поранилася).

 Також магазин пропонує різні види хрестиків, а саме:

  • наявність або відсутність фігури розп'ятого Христа
  • матеріал
  • декор

Якщо ви хочете носити хрестик у casual style, тоді вам підійдуть прості та прямі моделі без фігури розп'яття. Ну а якщо ви хочете щось нарядніше тоді можете подумати про золотий виріб з декором.

Також звертайте увагу на оригінальність прикраси. 

Чому "Medallione":

Тут ви можете придбати продукт на будь-який смак. Ціни приємно вас здивують, а асортимент не залишить байдужим. Хоч і магазин розпочав свою роботу відносно недавно, вже понад тисячу людей знайшли тут прикрасу мрії