ЗОЛОТІ ХРЕСТИКИ ТА ЛАДАНКИ З ФІАНІТАМИ

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)
Тільки ексклюзивні товари

Тільки ексклюзивні товари

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Турбота про кожного клієнта

Турбота про кожного клієнта

Після продажна підтримка і гарантії

Після продажна підтримка і гарантії

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Найбільш популярною прикрасою в Україні є золотий хрестик. Він вважається символом християнської віри та сильним оберігом людини від злих духів. Для кожного хрестик має значення. Якщо раніше хрестики виготовлялися не з дорогоцінного каміння, то зараз ювеліри надають хрестику великого значення сакрального та декоративного призначення. Вони намагаються зробити хрестик не простою буденністю, а чимось найкращим, тим що матиме свою красу, свою індивідуальність і в кінцевому результаті стане справжнім шедевром творчості. 

Декоративні хрестики з фіанітами - це той стильний елемент, який буде актуальним завжди і скрізь, а найприємніше, що виріб відмінно поєднується з будь-якими іншими вашими прикрасами.

Хрестик із фіанітом - оригінальна прикраса. Вона чудова своєю простотою, але фіаніти надають йому деякої вишуканості та витонченості. Фіаніт є одним з найпопулярніших каменів, але відрізняється від діаманту низькою собівартістю, поступаючись йому твердістю і довговічністю. Забарвлення фіанітів може бути різним. Відмінним недоліком фіаніту є лише те, що йому дуже складно надати смарагдовий відтінок, але в той же час перевагою штучного кристала є зміни свого кольору залежно від освітлення простору навколо. Золоті прикраси з фіанітами - поєднання благородства та синтетики.

Ювелірний виріб такого вигляду прикрасить вечірній чи денний образ. Також хрестик з фіанітом можна вибрати як для жіночого, так і для чоловічого образу. Стане чудовим подарунком, а також першою окрасою дитини на свято Таїнства Хрещення. Для дітей варто ретельніше вибирати хрестик. Потрібно придивитися до того, щоб модель була акуратною та без гострих кутів. Доповнити хрестик можна ланцюжком, шнурком із каучуку чи шкіри.

Як купити золотий хрестик з фіанітами? Легко та просто можна купити золотий хрестик з фіанітами в Україні, магазині ювелірних виробів Medallione. У магазині надано величезний вибір прикрас на будь-який смак. У каталозі представлені тисячі оригінальних, вишуканих та незвичайних ювелірних виробів. При виборі золотого хрестика важливо звернути увагу деякі пункти. Перший з них, для кого купується хрестик: для жінок потрібно віддати перевагу акуратним моделям, а чоловікам – вибирати великі та лаконічні моделі. Також важливим є матеріал виготовлення, тобто колір золота: білий, жовтий або червоний, і проба. Адже кожне з них має свої особливості. На фоні білого золота фіаніт розкривається сяйвом граней, на фоні червоного розкривається його глибина, а відтінок кольорових вставок виглядає більш насиченим. 

Купити золотий хрестик з фіанітами у Кременчуці можна власне у магазині Medallion або замовити на сайті. Ціна золотого хрестика з фіанітами вас приємно здивує. Залежно від кольору золота до розміру самого хрестика, і залежатиме ціна виробу. Магазин Medallione – це найкращий вибір коштовностей.