ЗОЛОТІ ХРЕСТИКИ

Золотий хрестик 10741
Золотий хрестик 11536
Золотий хрестик 11854
Золотий хрестик 11857
Золотий хрестик 11897
Золотий хрестик 12124
Золотий хрестик 12129
Золотий хрестик 12130
Золотий хрестик 12132
Золотий хрестик 12135
Золотий хрестик 12136
Золотий хрестик 12141
Золотий хрестик 12144
Золотий хрестик 13158
Золотий хрестик 13164
Показано з 1 по 15 із 84 (всього 6 сторінок)
Тільки ексклюзивні товари

Тільки ексклюзивні товари

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Турбота про кожного клієнта

Турбота про кожного клієнта

Після продажна підтримка і гарантії

Після продажна підтримка і гарантії

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Існує велика різноманітність ювелірних прикрас, філігранно виконаних із дорогоцінних металів. Поза конкуренцією золото, що недарма вважається благородним, чудово поєднується з іншими прикрасами. Багато хто бажає купити золотий хрестик як універсальний презент собі або іншим людям. Цінуються чіткі форми, помірна лаконічність, оскільки це щось набагато більше, ніж просто ювелірна прикраса.

Специфіка золотих хрестиків

Вони поділяються на види, наприклад, жіночі або чоловічі зразки, є і універсальні, що не мають на увазі орієнтацію на підлогу, вік людини. Будь-якої миті вдасться купити золотий хрестик у Кременчуці та оцінити різноманітність дизайнерських рішень, розміри, форми, склад металу. До того ж, іноді можна зустріти різноманітність форм залежно від конфесії тощо:

  • Католицькі.
  • Православні хрестики.

Залежно від складу металу варіюється проба. Відповідно, змінюється колір самого виробу, стаючи червонішим або світлим, з жовтим відтінком.

Є шестикінцеві, восьмикінцеві, латинські чотирикінцеві хрестики.

У каталогах є і фото, що дозволяють у деталях розглянути майбутнє придбання, щоб орієнтуватися на дизайн, товщину хреста, форми. Іноді хрестик поєднують із долонкою, зображенням Богоматері, що разом становитимуть органічний тандем.

Зручна покупка хрестиків

У форматі онлайн можна придбати виріб, що сподобався, в декількох кліків. Також можна купити золотий хрестик в Україні будь-коли. Є вироби легкі, майже невагомі. Більш потужні аналоги додаткового прикрашені візерунками, в'яззю. Потрібно звертати увагу на діаметр вушка, що безпосередньо закріплюється до ланцюжка. Вважається, що вага, фактура ланцюжка та специфіка самого хреста мають співпадати. Більш легкі вироби припускають носіння на такому ж тонкому ланцюжку або на спеціальній нитці, хочуть таке зустрічається нечасто.

Якщо цікавить ціна золотого хрестика, вона складається з кількох чинників: специфіка дизайну, складність виконання, проба, витрата металу виготовлення прикраси. Обов'язково наноситься проба. Також до кожного виробу додається супровідна документація, де вказуються відомості про виробника, масу, індивідуальний номер, дату випуску та іншу інформацію.

Поєднання інших прикрас

Іноді люди вибирають такі вироби, щоб поєднувати їх з іншими прикрасами, складаючи органічний стилістичний тандем: сережки, кільця, ладанки. Зовсім не обов'язково створювати ці прикраси із золота строго певної проби. Навпаки, сучасні дизайнери пропонують і дуже креативні, елегантні варіації, поєднуючи, наприклад, біле та червоне золото. Іноді додається інкрустація дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням, навіть мініатюрними діамантами, що теж вносить відповідний вишук.

Плюс, для привернення уваги регулярно проводяться акції, розпродажі. Також є зручні фільтри, завдяки чому можна розсортувати за кольором: червоний, жовтий, білий, а також встановити оптимальну вартість, вказавши мінімальні і максимально допустимі значення. Все націлено на те, щоб процес покупки був приємним, швидким, зручним.