ЗОЛОТІ КАБЛУЧКИ З ДІАМАНТАМИ

Ексклюзив -30%
Каблучка з червоного золота з рубінами і діамантами С102
-30%
Каблучка з білого золота з діамантами С783
20 300 грн. 14 210 грн.
-20%
Каблучка з білого золота "Дружба" С653
13 127 грн. 10 502 грн.
-30%
Широка каблучка з діамантами і сапфірами 55-K1247c
-30%
Чоловіча золота каблучка з діамантом 55-064803yd
-30%
Каблучка з діамантами "Тріо" 55-060620BDY-8-544
59 800 грн. 41 860 грн.
-30%
Каблучка з діамантами "Символ" 55-RG065707-9-539
53 900 грн. 37 730 грн.
-30%
Каблучка з діамантами "Квітка" A0081-8-330
33 000 грн. 23 100 грн.
Показано з 1 по 15 із 31 (всього 3 сторінок)
Тільки ексклюзивні товари

Тільки ексклюзивні товари

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Турбота про кожного клієнта

Турбота про кожного клієнта

Після продажна підтримка і гарантії

Після продажна підтримка і гарантії

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Найдорожчими, вишуканими та неповторними є каблучки з діамантами, це не дивно, адже ювелірні прикраси з дорогого металу в тандемі з блискучим, яскравим камінням виглядають дуже розкішно та вишукано. І на такі ювелірні вироби завжди чималий попит, а ціна золотої каблучки з діамантами постійно зростає.

Кожна справжня жінка завжди варта красивої дорогої золотої каблучки з діамантами. І в цьому їй немає рівних. Мрія обов'язково перетворитися на реальність при відвідуванні ювелірного салону, який може запропонувати дуже красиві вишукані каблучки різної форми та розміру. Вони сміливо доповнять образ жінки граційним сяйвом і неперевершеною красою. Каблучка з діамантом - прикраса, яка не має жодних надмірностей. Купити золоту каблучку з діамантами для своєї жінки - це спосіб прояву справжніх палких почуттів.

Трохи історії

Історія цих каблучок сягає далекого минулого, яких поява почалося ще 15 столітті. До 15 століття алмаз просто не вміли обробляти. Проте з першої своєї появи каблучки з великим діамантом стало символізувати владу, достаток, а також стало незамінним талісманом для сильних світу цього. Тільки такий талісман допомагав утримувати владу у своїх руках, а на той час діаманти були дуже великими та масивними.

Сьогодні каблучки з діамантами вже не мають такого зовнішнього вигляду, проте виглядають не менш респектабельно. Кожна жінка легко може вибрати для себе перстень під певне вбранням. Зазвичай такі ювелірні прикраси носять із вечірнім вбранням або коктельною сукнею. Не виключається носіння з офісним нарядом. Різноманітність форм, матеріалів та дизайнів дуже широка. Можна підібрати каблучку з білого, червоного, жовтого, рожевого золота з діамантами. З цими каменями також чудово виглядає платина і срібло або матеріали в поєднанні один з одним. Купити золоту каблучку з діамантами у Кременчуці, можна не виходячи з дому в режимі онлайн.

Прозорі, яскраві, грановані каміння можуть мати різний колір. У класичному виконанні – це білий. Однак є жовтий, чорний, зелений і навіть блакитний відтінок діаманта. Зазвичай ювелірні прикраси виділяють очі, підкреслюють свіжість шкіри та блиск волосся. Тільки каблучки з діамантами зроблять жіночий образ стильним, яскравим, насиченим, сяючим.

Купити золоту каблучку з діамантами в Україні можна в інтернет-магазині. Тут представлений широкий каталог каблучок будь-якого виду. Кожна дівчина або жінка гідно оцінить подарунок напередодні значущої дати - річниці, весілля, заручин, 8 Березня. Це не тільки прояв турботи та освідчення в коханні, а ще й особливе ставлення. Вишукані, оригінальні, стильні, креативні обручки - найкращий подарунок у всі часи. Кришталева чистота діаманта зберігається на довгі роки, а тому такою ювелірною прикрасою немає і не буде рівних, незалежно від того, кому призначається подарунок і хто стане власником такого ювелірного шедевра - юна леді або доросла дама.