ЗОЛОТІ КАБЛУЧКИ З НАТУРАЛЬНИМ КАМІННЯМ

-20%
Каблучка з червоного золота з аметистом С120
-20%
Каблучка з червоного золота з топазом В732
16 164 грн. 12 931 грн.
-20%
Каблучка з червоного золота з аметистом В732
-20%
Каблучка з червоного золота з хризолітом В732
-20%
Каблучка з червоного золота з аметистом В900
-20%
Каблучка з топазами і фіанітами С315
10 739 грн. 8 591 грн.
Ексклюзив -30%
Каблучка з червоного золота з рубінами і діамантами С102
-30%
Широка каблучка з діамантами і сапфірами 55-K1247c
Показано з 1 по 15 із 18 (всього 2 сторінок)
Тільки ексклюзивні товари

Тільки ексклюзивні товари

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Турбота про кожного клієнта

Турбота про кожного клієнта

Після продажна підтримка і гарантії

Після продажна підтримка і гарантії

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Найкращим подарунком завжди буде вважатися вибір на користь обручки з дорогоцінним, натуральним каменем. Одним з найважливіших аспектів вибору відповідного каблучки є не лише його оформлення, розмір, вага та дизайн, а й якість. Тільки в даному каталозі можна вільно підібрати та купити золоту каблучку з натуральним камінням знаючи, що якість товару не підлягає сумнівам.

Кожен може швидко та зручно купити золоту каблучку з натуральним камінням у Кременчуці як через даний каталог, так і у фірмовому магазині. Заздалегідь можна переглянути в каталозі всі доступні моделі і ознайомитися в живу з товарами, що найбільш сподобалися в магазині.

Перед тим, як підібрати та купити золоту каблучку з натуральним камінням в Україні, слід вивчити основні відмінності в даній категорії прикрас, які формально можна поєднати за такими підкатегоріями:

- тип золота (червоне, біле, жовте);

- тип каменю (цирконій, діамант, сапфір та багато інших);

- бажаний розмір кільця;

- розмір та вага (карати) каменю;

- дизайн, кількість та здатні розміщення каміння.

У каталозі представлено у цій категорії більше сотні моделей каблучок і ця кількість постійно зростає. Разом з тим, у магазині ціна золотої каблучки з натуральним камінням завжди приємно радуватиме покупців, враховуючи наявність прямих поставок безпосередньо від перевірених виробників прикрас. Позбавлення зайвих ланцюжків постачальників дозволяє значно занижувати вартість каблучок з натуральним камінням, одночасно підтримуючи і контролюючи високу якість товару.

Надані каблучки з натуральним камінням, залежно від зазначених вище факторів, коштуватимуть від 5 тис. і до 320 тис. грн. Зручний каталог та детальний опис, з яскравими та якісними фотографіями допоможуть зробити вибір на користь кращої каблучки навіть віддалено, не витрачаючи час на примірку та очікування поставок необхідних товарів безпосередньо до магазину.

Більшість покупців прикрас намагаються робити вибір саме на користь золотих каблучок з натуральним камінням, саме вони підкреслюватимуть справжній смак власника та цінність прикраси. Всі каблучки виготовлені професійно, з вишуканими дизайнами та рішеннями, які підійдуть під будь-який смак і побажання покупця. Прикраса з натуральним камінням завжди буде виглядати більш стильно, благородно, а навіть найменші камінці будуть яскраво переливатися квітами. Враховуючи основні модні тенденції у сфері прикрас, у каталозі представлені каблучки з білого та червоного золота, а серед дизайну каблучок можна побачити як класичні варіанти, так і більш прогресивні та сучасні-модерні рішення.

Слід врахувати, що до кожного з представлених у каталозі каблучок йде детальний опис, який включає не лише технічну сторону (розмір, загальну вагу, карати), а й описує основне призначення прикраси (універсальне, для вечірнього вбрання тощо). Кожне з представлених кілець є унікальним витвором ювелірного мистецтва, яке по-справжньому радуватиме власників, якісно доповнюватиме їх стиль і унікальність.