ЗОЛОТІ КАБЛУЧКИ

Золота каблучка 10296
Золота каблучка 10675
Золота каблучка 11501
Золота каблучка 12245
Золота каблучка 12296
Золота каблучка 12297
Золота каблучка 12383
Золота каблучка 12401
Золота каблучка 12415
Золота каблучка 12875
Золота каблучка 12995
Золота каблучка 14780
Золота каблучка 14786
Золота каблучка 15350
Показано з 1 по 15 із 256 (всього 18 сторінок)
Тільки ексклюзивні товари

Тільки ексклюзивні товари

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Турбота про кожного клієнта

Турбота про кожного клієнта

Після продажна підтримка і гарантії

Після продажна підтримка і гарантії

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Золоті каблучки - особлива прикраса

Однією з найулюбленіших прикрас для жінок вважалися саме каблучки. А золоті каблучки викликають приємні асоціації не лише з багатством, а й особливою символікою, що уособлює сонце.

Мода на золоті каблучки ніколи не пройде, а ці ювелірні прикраси завжди залишатимуться в тренді. Купуючи каблучку, ви робите приємне не тільки собі, а й своїй половинці. Такий вишуканий аксесуар, особливо якщо він виконаний із золота, вносить в образ особливу яскравість та елегантність. Залежно від стильового рішення каблучки можуть виглядати по-королівськи: ніжно, красиво, розкішно. Форма та характер каблучок підкреслюють статус дівчини, її жіночність та сексуальність.

Каталог та нові пропозиції

Золоті каблучки можуть бути виконані з білого, жовтого, червоного золота або з комбінацій з них. І хоч мода на обручки досить мінлива, ціна їх залишається завжди високою. Якщо раніше дуже часто зустрічалися каблучки без вставок, то сьогодні в моді каблучки з камінням: діамантами, перлами, топазами, смарагдами, рубінами. Широкий авторитет має такий камінь, як фіаніт. Він надає каблучкам особливий блиск та вишуканість. Каблучки виглядають по-різному - стримано та витончено, оригінально та модно. Родзинка кожної каблучки – у його формі. При цьому ювелірна композиція виглядає по-різному, тому ціна на такі прикраси різна. Якщо потрібно купити золоту , бажано знати розмір та переваги його майбутньої володарки. 

За останні кілька років мода на обручки змінювалася. Провідні ювелірні бренди взяли курс на великі каблучки та сміливо експериментують із формою. Іншими словами, сьогодні в тренді дуже величезні каблучки, які раніше вважалися старовинними. Це не просто ювелірна прикраса – це особливий талісман чи символ, який несе світові осмислене повідомлення. Тому каблучки часто є основою особливого стилю. При цьому кожна жінка має можливість самостійно комбінувати каблучки та носити їх на свій смак. Вставки, каміння – все це змінюється, а в моду входять каблучки, які прикрашені фігурками кольорів, сердець, листя та інших елементів довкілля. Поряд із природними асоціаціями дуже часто застосовується хрести та зірочки, інші геометричні фігури. Аби не було - золота каблучка завжди одна із найбажаніших подарунків для будь-якої жінки. 

Якщо раніше перевага надавалася каблучкам з жовтого золота, то сьогодні у тренді каблучки з білого золота з діамантами чи смарагдами. Вони просто шикарно і сміливо доповнять як вечірнє вбрання, так і інший образ. Каблучки підходять майже всім - і молодим леді, і літнім жінкам. Саме тому, якщо з'явилося бажання купити золоту каблучку в Кременчуці, інтернет-магазин пропонує широкий каталог виробів за доступними цінами. Купити золоту каблучку в Україні дуже просто – каталог виробів постійно зростає. Ціна золотої каблучки залежить від його ваги, проби, виду каменю, а також складності роботи.