ЗОЛОТІ КОЛЬЄ З ДІАМАНТАМИ

Ексклюзив -30%
Кольє з білого золота з підвісом з діамантами 40142 (3.51)
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
Тільки ексклюзивні товари

Тільки ексклюзивні товари

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Турбота про кожного клієнта

Турбота про кожного клієнта

Після продажна підтримка і гарантії

Після продажна підтримка і гарантії

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Здавна ювелірне кольє та вироби з діамантами вважалися ознаками багатого та розкішного життя, атрибутом високого статусу. Золоте кольє з діамантами дозволяли собі принцеси, княгині, герцогині, королеви.

Кольє - виріб, що виконуються з дорогоцінних металів і прикрашені дорогоцінним камінням, що символізує красу і ніжність. Діамант - дуже твердий камінь, мінерал вважається лідером серед інших. У народі прийнято судити, що ціна золотого кольє з діамантами величезна, але все залежить від якості та різновиду металу і мінералів, що використовується.

На всі віки люди намагалися прикрашати себе, якось виділитися серед інших. Первісні люди носили зуби чи кістки тварин, прикрашали шию шліфованим камінням. У традиціях Стародавньої Русі був присутній цілий обряд на вибір прикраси для дитини, що ще не народилася, часто обиралися намисто або нитка бісеру. У 18 столітті ювеліри майстрували серії золотих намистів, які прикрашали різними підвісками з різноманітного дорогоцінного каміння.

Головні переваги кольє із діамантами: кожна деталь виробу добре продумується; доповнить будь-який образ; підкреслює високий статус та гарний смак власника.

Як вибрати діаманти

Слід звернути увагу на якість діамантів, тобто на їх колір та чистоту. Алмазний сертифікат допоможе вибрати якісний мінерал, у ньому вказуються відомості: який завод довелося виготовлення; найменування; дата виготовлення каменю; габарити; проба та тип оправи; якість та вид огранювання матеріалу. Вартість залежить від багатьох факторів, тому купити золоте кольє з діамантами у Кременчуці можна за різною ціною.

Відмінності натурального діаманту від синтетичного

штучного і натурального каміння майже повністю відповідають один одному, крім того, що штучне каміння створене в умовах лабораторії. У домашніх умовах для визначення відмінностей знадобиться ультрафіолетова лампа. Потрібно висвітлити каміння світлом, як правило, натуральні діаманти відливають світло-блакитним відтінком, а синтетичні світяться жовтими або зеленими відтінками.

Догляд за прикрасами

Перед тим як купити золоте кольє з діамантами в Україні слід дізнатися про те, як доглядати виріб:

  • Двічі на рік необхідно чистити виріб в ультразвуковій ванночці, різні нальоти, бруд та мікроби зникнуть з поверхні кольє та каменю;
  • Один раз на місяць варто чистити прикраси з використанням миючого засобу або шампуню, після чого почистити м'якою ганчіркою і помити в холодній воді;
  • Періодично можна використовувати для чищення спиртовий розчин. Залишити кольє на 20 хвилин, а потім почистити м'якою щіткою;
  • Не рекомендується зберігати прикраси в місцях з підвищеною вологістю;
  • Зберігати кольє далеко від сонячного світла, інакше золото втратить колір і потьмяніє.

У жодному разі не можна використовувати для очищення сильнолужні розчини, господарське мило, соду, йод, марганцівку, оцет і перекис водню, застосування перерахованих засобів зіпсує зовнішній вигляд діамантів.

Купити золоте кольє з діамантами можна у традиційному чи фантазійному оформленні. До звичних відносяться кулон у формі краплі, кола чи серця. Незвичні ж можуть бути у формі підкови, конюшини чи хреста.