ЗОЛОТІ КУЛОНИ БЕЗ ВСТАВОК

Золотий кулон 10704
Золотий кулон 10705
Золотий кулон 10737
Золотий кулон 10871
Золотий кулон 11779
Золотий кулон 12850
Золотий кулон 12879
Золотий кулон 14043
Золотий кулон 14055
Золотий кулон 14796
Золотий кулон 14799
Золотий кулон 14826
Золотий кулон 14857
Золотий кулон 14952
Золотий кулон 16682
Показано з 1 по 15 із 38 (всього 3 сторінок)
Тільки ексклюзивні товари

Тільки ексклюзивні товари

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Турбота про кожного клієнта

Турбота про кожного клієнта

Після продажна підтримка і гарантії

Після продажна підтримка і гарантії

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Колір настрою – золото!

Золоті кулони – це прикраси вашого настрою, адже емоції різноманітні та й вишукана простота стилю кожного виробу унікальна. Підкреслюйте себе, свою індивідуальність, свій образ – стильним та ексклюзивним чи стриманим та лаконічним золотим кулоном.

Так легко виділити свій настрій, позначити захоплення, доповнити тематичний образ золотими підвісками без вставок мініатюрними, ажурними, масивними, вони вражають своїм вибором різноманітних форм, які їм надають ювеліри: кулони у вигляді сердець, літер, птахів, рослин, комах, тварин , ключів, підків, ангелів, долонь, символів, знаків зодіаку, планет, різних фігур. Відсутність вставок у таких прикрас іноді доповнюють поєднанням металу різних кольорів, до того ж кулони без вставок мають низку вагомих переваг:

  1. Довговічність і практичність є важливим критерієм кулону без вставок, оскільки немає ризиків скола, втрати, подряпин, а також унеможливлює будь-яку можливість пошкодити камінь;
  2. Золоті кулони без каміння, завдяки своєму дизайну, можна легко поєднувати як з повсякденним, так і діловим чином. А вечірні вбрання виглядатимуть виграшно з такими підвісками та підкреслюватимуть смак і настрій. Якщо потрібно зробити стильний акцент, підвіска без вставок - це саме те, що потрібно.
  3. Ціна кулонів без вставок частіше вигідніша за вартість підвісок інкрустованих камінням, або з емаллю.

Вибирайте свої переваги, але пам'ятайте, щоб підвіска довго не втрачала свого красивого вигляду і шикарного блиску, то ставитися до виробу дбайливо.

Підкресліть саме вашу гаму почуттів та виражайте їх через стильні золоті кулони без вставок. Створюйте свою ексклюзивну, з вишуканою простотою колекцію настрою золотих підвісок, пірнайте в емоції, виконуйте бажання та притягуйте погляди, адже саме ви здатні втілювати свої мрії та сяяти, надихати та надихатись. Розкривайте своє серце, приєднуйтесь до світу стилю та самовираження, тому що саме ви виразні та особливі, здатні підкреслити гарною золотою підвіскою свою індивідуальність, чуттєвість, ніжність.

Бажаєте виділитися своєю витонченою природністю – купуйте золоті кулони без вставок у салоні Medallione.

Багатий вибір прикрас дозволить підібрати вашу палітру настрою, а кожен день зробити особливим і видатним підкоривши своєю неординарністю. Історія повсякденного життя виражається через золоті кулони без вставок, а ваш вишуканий індивідуалізм запам'ятовується та виділить серед інших. Ви гідні захоплених поглядів, а ювелірний салон Medallione вже підготував великий вибір красивих та сучасних золотих підвісок без вставок із фантастичними дизайнами саме для вас.

На всі представлені золоті кулони у нашому каталозі інтернет-магазину Medallione, ціна більш ніж гідна, а також ювелірний салон гарантує якість виробу. Це дозволяє купити кулон без вставок в Україні для себе або на подарунок і розфарбувати настрій кольором - золото. Ви гідні кращого, а все найкраще вже чекає на вас у салоні Medallione.