ЗОЛОТІ КУЛОНИ З ДІАМАНТАМИ

Показано з 1 по 15 із 21 (всього 2 сторінок)
Тільки ексклюзивні товари

Тільки ексклюзивні товари

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Турбота про кожного клієнта

Турбота про кожного клієнта

Після продажна підтримка і гарантії

Після продажна підтримка і гарантії

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Золотий кулон з діамантами – це ознака розкоші та гарного смаку. Кулони з дорогоцінним камінням носять чоловіки та жінки будь-якого віку. 

Діамант - це оброблений алмаз. Кулони із золота з діамантами цінують у всьому світі. Кулон з діамантом - це чудовий подарунок для людей зі смаком, почуттям стилю та розкоші.

У каталозі інтернет-магазину ювелірних виробів та прикрас Medallione великий вибір кулонів різних форм та стилів. Купити золотий кулон з діамантами у Кременчуці можливо завдяки Medallione.

Ціна золотого кулона з діамантами залежить від розміру та огранювання каменю, від його кольору та ваги, а також від того, з якої категорії металів виготовлена ​​оправа, складності виробу та чистоти алмазу. 

Види кулонів з діамантами:

  • Декоративні. Золотий кулон виконується у формі кола, овалу, химерної форми, з ажурними вставками, переплетеннями металевих ниток.
  • Кулони у формі серця. Це романтичний подарунок, вираження почуттів чи зізнання.
  • Ніжки – долоні. Поява дитини на світ – головна подія.
  • Оберігів. Кулон із давніми знаками охороняє людину від злого ока, невдач, допомагає у складнощах. 
  • Кулон "бігунок" - це підвіска з маленьким діамантом, який вільно ковзає по ланцюжку.
  • "Танцювальний" алмаз - це витончена маленька підвіска з діамантом, але зустрічаються і досить великі камені. Особливість прикраси в тому, що камінь закріплений на ланцюжку нерухомо, але, разом з тим, він ковзає разом з ланцюжком, що дозволяє йому вловлювати найменші промінчики сонячного світла.

Кулони із золота з діамантами носять на тонких ланцюжках із дорогоцінного металу. Оригінальна підвіска з діамантом на ланцюжку здатна прикрасити та доповнити практично будь-який образ зробивши його надзвичайно багатим та вишуканим. 

Вставка в кулон

Серед величезного вибору кулонів позицію, що лідирує, незмінно займає кулон з цілісним діамантом також кулони інкрустують одним каменем, трьома, доріжкою або розсипом. Це може бути дуже маленький алмаз або мінерал більший. Діаманти також можуть розташовуватися навколо одного великого.

Купити золотий кулон з діамантами як подарунок на день народження, народження дитини, повноліття або на іншу знаменну дату, буде найкращим вашим рішенням. Такий чудовий подарунок нікого не залишить байдужим.

У каталозі представлений величезний вибір різноманітних моделей золотих кулонів із діамантами на будь-який смак.

Купити золотий кулон з діамантами в Україні через сайт Medallione дуже легко, достатньо додати до "Кошика" виріб з каталогу та оформити замовлення. Ювелірні прикраси доставляються по всій Україні, умови доставки та оплати можна прочитати на офіційному сайті. Кулони з діамантами - це класика, їхня актуальність не втрачається.