ЛАНЦЮЖКИ

-20%
Ланцюжок з жовтого золота з агатом 130290
11 555 грн. 9 244 грн.
Ексклюзив -20%
Ланцюг з білого золота 7212 (12.36)
47 745 грн. 38 196 грн.
Ексклюзив -20%
Ланцюг з білого золота 7670 (26.49)
105 495 грн. 84 396 грн.
-20%
Ланцюг з жовтого золота 11564510 (10.38)
36 920 грн. 29 536 грн.
-20%
Ланцюжок з червоного золота 1004/3 (22.08)
77 005 грн. 61 604 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)
Тільки ексклюзивні товари

Тільки ексклюзивні товари

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Турбота про кожного клієнта

Турбота про кожного клієнта

Після продажна підтримка і гарантії

Після продажна підтримка і гарантії

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Ланцюжок можна назвати універсальною прикрасою, яка підходить як молодим дівчатам, так і солідним дамам та чоловікам. Золотий ланцюжок завжди доповнить стильний сучасний образ, а на ринку ювелірних виробів представлено безліч ланцюжків різного кольору, розміру, форми та ваги. Якщо прийнято рішення купити ланцюжок, то перед покупкою найкраще ознайомитися з їхніми видами та особливостями.

У перевагах і підходах до вибору матеріалу не варто сумніватися, це, звичайно ж золото. Це відмінний матеріал для цієї ювелірної прикраси. Причому не має значення, чи це буде біле, жовте або червоне золото. Такі ланцюжки дуже прості у догляді та використанні, вони не чорніють під час довгого носіння, на них не діють хімічні реагенти та фактори довкілля. Така прикраса є стильною, надійною, креативною, сучасною і прослужить не один рік без втрати своїх основних характеристик.

Дуже важливо, щоб ланцюжок не дряпався, був м'яким до тіла, а метал легко піддавався плетіння. Такий стильний ювелірний аксесуар можна носити під будь-який образ. Стильно виглядає шикарний ланцюжок і з вечірнім вбранням, і з діловим костюмом. Крім цього солідні масивні ланцюги можуть прикрасити і чоловічу шию, надаючи чоловікам особливу статусність і солідність.

Види плетінь

Сьогодні існують такі види плетінь як:

  • якірне;
  • панцирне;
  • комбіноване;
  • бісмарк.

Бісмарк здебільшого використовується для чоловічих прикрас, а загалом є понад 50 видів плетив. Якірне зчеплення нагадує якір - одна ланка входить до іншої. Готовий виріб може бути виготовлений і методом подвійного якоря. Панцирне плетіння – особливо популярне, завдяки своїй винятковій міцності. Має форму ромба. Останнім часом дуже відома методика Snake. Ланцюжок виглядає як один гладкий шнурок, у той же час має виняткову міцність. Є машинне та ручне плетіння. Ручне плетіння буде коштувати в рази дорожче. Ланцюжок може бути порожнім і цілісним. Хоча порожнистий ланцюжок і виглядає солідніше, він частіше ламається через ненадійність ланок, тому свій вибір краще зупиняти на цілісних виробах. 

При виборі прикраси слід звертати увагу на наявність міцного замку, тому що ланцюжок носиться практично безперервно. Замок може бути у вигляді карабіну, коробки або магнітного замка. Ланцюжок носиться як самостійна прикраса, так і з підвісками – кулонами, ладанками, хрестиками. Підбираючи ланцюжок, потрібно одночасно купувати і кулон, який не повинен мати дуже великої ваги і бути ідентичним по пробі металу. Ціна ланцюжків залежить від ваги, проби та виду плетіння. Купити ланцюжок у Кременчуці може кожен бажаючий як для себе, так і для подарунка близькій людині. Це солідний презент у всі часи.