ЗОЛОТІ ЛАНЦЮЖКИ З БІЛОГО ЗОЛОТА

У цій категорії немає товарів.

Тільки ексклюзивні товари

Тільки ексклюзивні товари

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Турбота про кожного клієнта

Турбота про кожного клієнта

Після продажна підтримка і гарантії

Після продажна підтримка і гарантії

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Ланцюжки з білого золота бувають абсолютно різні, але багато варіантів є на сайті medallione, величезний вибір, абсолютно за будь-якою перевагою. Біле золото виходить при додаванні різних видів металу до стандартного золота, яке в свою чергу має жовтий колір. До того ж, біле золото відрізняється від звичайного – своєю підвищеною твердістю. Воно виглядає на вашій шиї більш витончено, тому воно так цінується серед жіночої половини нашої планети. Але треба додати, що й багатьом чоловікам надає мужності, елегантності. І точно привертатиме увагу всіх навколо.

Що потрібно знати, вибираючи ланцюжок:

  • Дуже важливо підібрати правильну вагу, тому що занадто тонкий ланцюг може порватися, а дуже великий буде заважати і не комфортно лягати до тіла.
  • Довжина у жінок приблизно повинна становити 30-40 см. А у чоловіків 50-60 см. Ці параметри для кожної людини різні, все залежить від ваги тіла, росту та навіть довжини шиї.

Все це є на сайті medallione, величезний вибір коштовностей на вашу перевагу.

  • Об'ємні у вигляді прикраси, не завжди важкі та незручні, тому будьте обережні та уважні при виборі обсягу. Дуже часто виріб може бути або литим, або пустотілим, тому потрібно бути уважним при його виборі.

Купити золотий ланцюжок з білого золота в Україні можна дуже просто, на сайті Medallione.ua, великий вибір професійно зроблених варіантів ювелірних нововведень і завжди можна підібрати під будь-яке, в тому числі ланцюжок, який стане бажаним подарунком не тільки для себе, але і для дорогої для вас людини.

Ціна білого золота, варіюється від двох тисяч гривень і до одного мільйона доларів, залежно від того, якою проби буде ювелірне творіння і яке дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння там вставлено.

Купити золотий ланцюжок із білого золота в Україні можна в інтернет магазині, але якщо ви з міста Кременчук, то саме там є наш магазин, де ви можете дати повний простір своєї фантазії та вибрати ланцюжок із білого золота під свій смак і там його приміряти.

Також є кілька популярних типів плетіння, які особливо граціозно і легко, виглядатимуть на ланцюжку з білого золота. Для чоловіків, це буде бісмарк, якірне плетіння та кругове, такі плетіння виглядають дуже стильно. А ось для жінок, зовсім інша ситуація, це буде троянда, платон, струмок і арабське плетіння, такі вироби виглядають дуже витончено на будь-якому типі шкіри та довжині шиї. 

Порадуйте себе та своїх близьких відмінним смаком та благородним, витонченим подарунком у вигляді чудової таємничої та витонченої прикраси. До того ж при виборі цього виробу саме у нас, ви точно залишитеся задоволеним та постійним клієнтом, за рахунок приємної ціни, високої якості та професійного консультування нашими співробітниками.