ЗОЛОТІ ЛАНЦЮЖКИ З ЧЕРВОНОГО ЗОЛОТА

У цій категорії немає товарів.

Тільки ексклюзивні товари

Тільки ексклюзивні товари

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Турбота про кожного клієнта

Турбота про кожного клієнта

Після продажна підтримка і гарантії

Після продажна підтримка і гарантії

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Ні для кого не секрет, що ювелірні прикраси із червоного золота є переважно дорогими виробами із золотої колекції, і дарувати такі подарунки варто у разі великомасштабних урочистостей та свят, заходів та вечірок.

Завдяки складному процесу виготовлення зливка з червоного золота до складу, якого входить золото і лігатура, виходить насичений червоний відтінок для подальшої роботи у створення ювелірної прикраси.

Основні види проб, що використовуються при виготовленні прикрас з червоного золота:

  • рожеве золото 375 проби з 37.5-38% вмістом Au, популярний у європейських країнах завдяки рожевому відтінку та м'якому поєднанню властивостей при роботі з металом;
  • перевага, якою володіє підвищеною міцністю сплав 585 проби, по-справжньому популярна як у пострадянському просторі, так і в європейських країнах;
  • проба під номером 750 легка в обробці, завдяки чому цінується в ковці і тому найчастіше використовується майстрами під час виготовлення високоякісних робіт;
  • сплав 500 проби з вмістом 50% Au як лігатуру використовують мідь та срібло у різних відсоткових частках;

Незадовго до появи складних робіт виконаних з аметиста та титаніту, в моду вже встигли увійти ювелірні вироби з червоного золота у поєднанні з коштовним камінням таких як рубін, сапфір та смарагд.

Переважно, для більш вишуканого підходу стане зайвим заздалегідь дізнатися, що воліє обраниця при подарунку ювелірної прикраси.

Щоб виділитися серед "сірих буднів" та нудних колег по роботі, елегантні вироби з червоного золота стануть вишуканим способом, щоб тішити жіночу аудиторію не лише під час вручення подарунка, а й дозволить також милуватися обраницею під час виходу на урочисті заходи. Ціна золотого ланцюжка з червоного золота може суттєво відрізнятись у магазинах в Україні.

Не варто забувати, що ювелірні прикраси дійсно дорогий подарунок, вибором якого належить ставитися відповідним чином до об'єкта уваги, якого б ви хотіли здивувати, перш ніж придбати такий подарунок.

Золотий ланцюжок із червоного золота чудовий спосіб доповнити колекцію прикрас. Робота виконана ремісником з ювелірних виробів, дозволить по-справжньому милуватися майстерністю у виготовлення ювелірних прикрас. Купити золотий ланцюжок із червоного золота є можливість в Україні в магазині Medallione.

Не варто забувати, що від проби золота залежить ціна ювелірного виробу. За більш доступними цінами, ювелірні вироби з червоного золота, виконані в місті Кременчуці, можна придбати в магазині Medallione. 

Для любителів робити покупки віддалено, є можливість придбати ювелірний виріб онлайн та оплатити будь-яким зручним для вас способом за допомогою банківської картки або електронного гаманця. Доставку допоможе здійснити кур'єр служби доставки та за необхідності вручити безпосередньо замовнику.