ЗОЛОТІ ЛАНЦЮЖКИ З ЛИМОННОГО ЗОЛОТА

У цій категорії немає товарів.

Тільки ексклюзивні товари

Тільки ексклюзивні товари

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Турбота про кожного клієнта

Турбота про кожного клієнта

Після продажна підтримка і гарантії

Після продажна підтримка і гарантії

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Жовте золото – це класика, яка ніколи не виходить із моди. Такі прикраси з'явилися ще в давнину і досі популярні серед шанувальників ювелірних виробів. В інтернет-магазині Medallione можна купити золотий ланцюжок із жовтого золота, який органічно доповнить будь-який образ і матиме високу якість.

Асортименти прикрас

Ланцюжки визнають універсальними виробами, які можуть придбати як чоловіки, так і жінки. В інтернет-магазині представлені моделі, що відрізняються за товщиною, довжиною та типом плетіння. Тут можна знайти: -

  • масивні варіанти для чоловіків;
  • вишукані та тонкі прикраси для жінок;
  • моделі із нестандартним плетінням;
  • варіанти, що підходять під будь-який кулон або підвіску.

У магазині вдасться купити золотий ланцюжок із жовтого золота у Кременчуці, який має якісну фурнітуру та виконаний у кращих ювелірних традиціях. Така прикраса стане чудовим подарунком з особливого приводу (наприклад, на ювілей чи на честь народження дитини).

Як вибрати золотий ланцюжок

Насамперед, потрібно звернути увагу на довжину виробу. Вважається, що оптимальний варіант для жінок – 40-60 см. Найбільш короткі моделі будуть досягати лише основи шиї, а найдовші – лінії декольте. Якщо ви плануєте носити ланцюжок разом із кулоном, то до загальної довжини виробу потрібно додати величину кулона. Чоловікам можна купити моделі до 80 см.

Наступна важлива характеристика ланцюжка – тип плетіння. Традиційними вважаються такі варіанти:

  • "Бісмарк" - масивний варіант, який більше пасуватиме чоловікам;
  • "Якірне" - класичне просте плетіння, відмінно поєднується з будь-якими кулонами;
  • "Панцирне" - варіант, у якому добре розрізняються окремі ланки.

Для жінок можна купити золотий ланцюжок із жовтого золота в Україні з більш оригінальним варіантом плетіння. Наприклад, серед молодих дівчат популярністю вироби в техніці "Сінгапур". Таке плетіння відрізняється вишуканістю та приємним блиском. Також серед відповідних для жінок варіантів можна назвати прикраси Love та "Роза". 

В інтернет-магазині представлені якісні ювелірні прикраси, які можна купити як для себе, так і як подарунок/ Замовити ланцюжок саме на сайті Medallione варто з кількох причин.

  • Якісна продукція. У каталозі представлені лише справжні золоті прикраси, які мають гарну фурнітуру. Вам не доведеться хвилюватися, що замок розстебнеться і виріб загубиться.
  • Доступна вартість. У магазині Medallione ціна золотого ланцюжка із жовтого золота дозволить підібрати відповідну за бюджетом модель будь-якому покупцеві.
  • Стильний дизайн. На сайті можна знайти ювелірні вироби в класичному та сучасному стилі, для представників різного віку та інтересів. Усі прикраси є ексклюзивними.

Щоб замовити ланцюжок, що сподобався, з жовтого золота, додайте вподобаний товар в "Кошик". Прикраси доставляються по всій Україні, про умови доставки та оплати можна прочитати на офіційному сайті.