СЕРЕЖКИ

Золоті сережки 10210
Золоті сережки 10228
Золоті сережки 10596
Золоті сережки 10600
Золоті сережки 10714
Золоті сережки 10736
Золоті сережки 10738
Золоті сережки 10768
Золоті сережки 11172
Золоті сережки 11192
Золоті сережки 11250
Золоті сережки 11257
Золоті сережки 11760
Золоті сережки 11801
Золоті сережки 12233
Показано з 1 по 15 із 249 (всього 17 сторінок)
Тільки ексклюзивні товари

Тільки ексклюзивні товари

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Турбота про кожного клієнта

Турбота про кожного клієнта

Після продажна підтримка і гарантії

Після продажна підтримка і гарантії

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Сережки – вишуканий подарунок для будь-якого випадку

Підбираючи ювелірні прикраси на подарунок, особливу увагу варто звернути на золоті сережки. Це практично безпрограшний варіант. Однак, перш ніж купувати такі прикраси, потрібно розібратися в асортименті та каталозі, а поради допоможуть купити сережки для того чи іншого випадку.

Призначення сережок

Сережки можуть бути призначені:

  • повсякденного носіння. І тут перше місце ставиться практичність. Такі прикраси одягаються на роботу і проводиться практично весь час. Тому вони мають бути невеликого розміру, не сковувати рухів, добре сидіти на мочку вуха. Акуратні та легкі сережки-гвоздики - найбільш вдалий варіант. Вони можуть бути інкрустовані дорогоцінним камінням.
  • на вечірній вихід. У такому випадку сережки підбираються залежно від особистих уподобань та заходи, які мають відвідати. Ефектно і привабливо виглядають довгі блискучі сережки, виготовлені не за шаблоном. Вони доповнюють образ, виділять її власниць із натовпу. При цьому така прикраса обов'язково має поєднуватися з вбранням.
  • для особливих випадків або поява. Концерти, театральні виступи, особливі прийоми - всім цих цілей мають бути й особливі прикраси. Розкішно виглядають сережки з коштовним камінням - рубінами та діамантами. Камінь може бути один, але масивний або розсип невеликого каміння.

Золоті сережки обов'язково повинні відповідати віку, підходити під колір волосся, очі, гармоніювати з вашим стилем. Золоті сережки можуть мати різну форму. Найпоширенішою є овальна, квадратна, трикутна. У той самий час вони можуть мати форму рослини, квітки, предмета. Ціна золотих сережок залежить від ваги металу та складності роботи. Купити золоті сережки у Кременчуці може кожен охочий для подарунка чи щоденного носіння.

Овальна форма підходить практично всім. Круглі сережки візуально пом'якшують усі кути, тому підходять всім. Класифікуються сережки:

  • гвоздики або пусети. Це класика жанру, що підкреслюють зовнішність, мають доступну вартість.
  • сережки кільця. Носити їх слід обережно. Можуть бути виготовлені із різних матеріалів. Дуже рідко доповнюються коштовним камінням.
  • сережки, які мають англійський замок. Такий замок вважається найнадійнішим. Він ніколи не розстібається і сережки ніколи не загубляться. Адже для сережок дуже важливо не розстебнутись. Є прикмета - якщо одна сережка губиться - це не віщує нічого доброго. Пара може розлучитися.
  • сережки ланцюжки. Такі ювелірні прикраси призначені для особливих випадків. З якого б матеріалу вони не були виготовлені – білого, жовтого, червоного золота – всі вони вишукані, гарні, унікальні. Магічне сяйво каменів на сонці або у вечірньому світлі у поєднанні із золотим огранюванням робить їх власниць особливими, загадковими. 

Модні розкішні сережки представлені в інтернет-магазині, купити золоті сережки можна лише за кілька хвилин. Майстерня ограновування каміння у поєднанні з дорогим металом - візитна картка кожної ювелірної прикраси.