ЗОЛОТІ СЕРЕЖКИ БЕЗ ВСТАВОК

Золоті сережки 10596
Золоті сережки 10600
Золоті сережки 10714
Золоті сережки 10736
Золоті сережки 10738
Золоті сережки 10768
Золоті сережки 11172
Золоті сережки 11192
Золоті сережки 11250
Золоті сережки 11257
Золоті сережки 11760
Золоті сережки 11801
Золоті сережки 12233
Золоті сережки 12308
Золоті сережки 12310
Показано з 1 по 15 із 85 (всього 6 сторінок)
Тільки ексклюзивні товари

Тільки ексклюзивні товари

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Висока стандартизація перевірки виробів і постачальників

Турбота про кожного клієнта

Турбота про кожного клієнта

Після продажна підтримка і гарантії

Після продажна підтримка і гарантії

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Опробуваняя всіх прикрас в Нац пробіроній палаті України

Золоті сережки без вставок – це класична жіноча прикраса, яка ніколи не вийде з моди і поєднуватиметься з будь-яким стилем одягу. Незважаючи на мінливу моду на ювелірні вироби, ця прикраса все ще перебуває у лідерах продажу. Дуже часто, зайвий блиск каменів або декор недоречний серед ділового дрес-коду або не поєднуються з повсякденним одягом. Купити сережки без вставок – це чудовий спосіб порадувати кохану жінку приємним та корисним подарунком.

У нашому каталозі представлено безліч різноманітних моделей, з різним дизайном та з варіаціями цін від бюджетних та вище. Перед покупкою золотих сережок в Україні слід звернути увагу на найважливіший фактор, такий як тип застібки. Від неї залежить зручність і комфорт вух у повсякденному носінні сережок.

 Типи застібок:

  • Кафи. Тяжкі та масивні прикраси, при цьому не потрібно пробивати мочки вух, що для деяких є єдиним варіантом носіння сережок за медичними показаннями, щоб не пробивати мочку вуха.
  • Протяжки. Оригінальна модель, яка не має застібок взагалі, а сережки тримаються лише завдяки тяжкості своєї ваги.
  • Пусетки. Найчастіше, це мініатюрні та невеликі золоті сережки, із застібкою, у вигляді гвоздиків. Дуже підходять як перші сережки для дівчинки, легко носяться, в них зручно спати.
  • Тип "англійська застібка". Мабуть, найпоширеніша модель улюблена всіма. Сережки застібаються до клацання ззаду на мочку вуха, за допомогою спеціального гачка, званого «швензою». Це зазвичай строгі прикраси в мінімалізмі, що відрізняються лише розмірами, від мініатюрних до великих.
  • "Французька застібка". Замок-застібка виконаний у вигляді гачка, що кріпиться на невелику дугу. Модель улюблена та популярна вже досить довго, замок надійний та зручний.

Поради стиліста

Золоті сережки без вставок можна носити не лише у повсякденному житті, а й одягати на вечірні заходи. Тільки в цьому випадку, Ваша шия та зап'ястя повинні бути прикрашені важкими та масивними прикрасами, з великою кількістю каменів, головне, щоб вони привертали до себе увагу.

Сережки, виконані з жовтого металу, дуже ефектно поєднуватимуться з одягом чорного кольору, відтінки сріблястого відтінку підійдуть більше для ніжного або романтичного стилю, з одягом у світлі або пастельні відтінки. Мінімалізм і суворі форми, як і раніше, буде актуальним у поточному році.

Ціна золотих сережок без вставок

Складається з багатьох факторів, з яких формується роздрібна ціна для споживачів.

  • Проби золота. Наприклад, 585 є найбільш популярною, має червонувато-золотистий відтінок, завдяки додаванню міді та срібла, який надає додатковий блиск готовому виробу. Проба 925 відрізняється більшою міцністю завдяки добавкам з цинку, нікелю або платини.
  • Прикраси стиль і дизайн. Додаткове декорування, складний дизайн та популярність моделі можуть також впливати на кінцеву ціну.

Всі наші моделі, представлені на вітрині нашого магазину у м. Кременчук, вирізняються високою якістю та виконані з любов'ю для наших улюблених клієнтів!